O mne

Vitaj na stránke, ktorú som venoval svojej tvorbe.

Fotografii sa venujem od roku 2014 a ako väčšina, som si vyskúšal viaceré žánre. Od portrétov cez produktovú fotografiu, no zakotvil som pri snímaní prírody a občasnej mestskej fotografii, ktorú tu tiež nájdeš.

Pochádzam z malého mesta, kde nemáme žiadne kopce, len malý lesík, ku ktorému vedie kilometrová poľnohospodárska cesta. Práve tam som začal svoje prvotné fotografické pokusy. Popri prechádzkach so svojím psom som sa venoval aj makrofotografii. Krása v detailoch, z ktorých sa skladá veľkolepá krajina, tvorí základ mojej dnešnej tvorby. Moje prvé “turisticko-fotografické” výlety sa začali okolo roku 2016, keď som vystúpil na vrch Zobor nad Nitrou a podnikal krátke túry po krásnom regióne Liptova. Časom som začal plánovať svoje výlety podľa sezóny, počasia a lokality.

Všetko to skúmanie a študovanie ma presvedčilo, že neexistuje škaredá príroda, ani nevhodný čas, a dokonca ani zlé počasie. Hmla, dážď alebo dokonca sneh… to všetko dodáva fotografii šarm a atmosféru.

A čo mám z toho všetkého úsilia a snahy ja? Žijem naplno, v každom okamihu si užívam krásy sveta a nachádzam radosť vo svojej tvorbe!